mirëpritur të botës së anqiang

Jinan Anqiang Inteligjente Equipment Co, Ltd ndodhet në Jinan, kushtuar të pavarur zhvillimin e produkteve kryesore të tilla si kontrolli lëvizje, vizion makinë, Laser shënuar, gdhendje lazer makine, lazer machine, etj Kompania jonë ka kualifikime të importit dhe eksportit dhe ka certifikimit kaluar ndërkombëtare të tilla si SGS, CE, FDA, etj Bazuar në shumë vite përvojë aplikimit industrisë dhe kërkimit bazë të nivelit ekspert dhe ekipi i zhvillimit, kompania jonë ka për qëllim të ofrojë një gamë të plotë të shërbimeve për të kënaqur klientët. Në bazë të inovacionit të pavarur, Anqiang Intelligence punon ngushtë me universitetet vendore dhe institucione kërkimore shkencore për të futur teknologji të përparuar të huaj të kontrollit sportive dhe vazhdimisht zhvillimin e produkteve të reja me performancë të lartë me kosto për të përmbushur kërkesat e tregut.

 • +8617862979699 / +8618338180387 / +86 531 88623966
 • Add: No.3 Yuhua Road,Hehualu Sub-district,Licheng District,Jinan,Shandong Province,China
  • bnm
  Ne ofrojmë një gamë të

  e produkteve

  Anqiang inteligjente ka një linjë produktesh të kontrollit lëvizje, vizion makine dhe automatizimi, e cila kryesisht përfshin: të ulët të mesëm të sistemit / prerja e energjisë,

  Pozicionimi vizuale dhe sistemin e prerjes identifikimit, sistemi i shënuar, të lartë-pushtetit lazer prerja e sistemit, automatike, etj

  produktet tona

  shitur si ëmbëlsira të nxehtë

  Anqiang produktet e kontrollit inteligjent shesin edhe në të gjithë vendin, dhe të mbajë një pozicion drejtues në të ulët / të mesme

  përpunimit të energjisë lazer, dhe të eksportohen në tregjet jashtë shtetit

  AQ-1325A gdhendje lazer & machine

  AQ-1325A gdhendje lazer & machine

  AQ - 1325A gdhendje lazer seri makinë është një lloj i gdhendje makinë zhvilluar për lehtësi e kërkesave të klientëve gdhendje për materiale të ndryshme. Lexo më shumë
  AQ-0503

  AQ-0503

  AQ - 0503 seri gdhendje lazer machine është një lloj i gdhendje makinë zhvilluar ... Lexo më shumë
  AQ-1325

  AQ-1325

  AQ - 1325 seri gdhendje lazer machine është një lloj i gdhendje makinë zhvilluar ... Lexo më shumë
  AQ-1390B

  AQ-1390B

  AQ - 1390B series laser engraving machine is a type of engraving machine .... Lexo më shumë

  Thanks për kohën tuaj

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt

  brenda 24 orëve

  Arkivi i lajmeve
  WhatsApp Online Chat !