China AQ-200FC lazer fibër shënuar Machine Fabrika dhe prodhuesit | Anqiang
Mirëpritur të dini më shumë rreth produkteve tona

në lidhje me produktet tona

Anqiang inteligjente ka një linjë produktesh të kontrollit lëvizje, vizion makine dhe automatizimi, e cila kryesisht përfshin: të ulët të mesëm të sistemit / prerja e energjisë,

Pozicionimi vizuale dhe sistemin e prerjes identifikimit, sistemi i shënuar, të lartë-pushtetit lazer prerja e sistemit, automatike, etj

AQ-200FC FIBER LASER shënuar Machine

Aplikimi Details shpejta:

 • Model: AQ-200FC
 • Furnizimi me energji elektrike: 220V / 50Hz / 10A (Fakultativ)
 • Device Laser: Raycus (Fakultativ)
 • Laser Fuqia: 20W / 30W / 50W (Fakultativ)
 • Sistemi i kontrollit: Ezcad (Fakultativ)

  Shitës Shërbimit:

  Seller Support:After - Sales Service&Online Technical Support Deliever Time:7-15 working days after payment received

Detail Product

Parametrat teknike

Shënimi Fushëveprimi 110mm * 110mm / 200 * 200mm
Shënimi Thellësia ≤1.2mm
Minimum Line Width 0.01mm
Karakteri minimale 0.05mm
përsëritet Saktësi 0.001mm ±
konsumuar energji elektrike ≤500W
Furnizimi me energji elektrike 220V / 50Hz / 10A
ftohje Lloji kondicionim

Aplikimi Industry
pajisje Auto, pajisje elektronike, i ndërgjegjshëm sanitare, paketimit të ushqimit, pajisjeve mjekësore, produktet e duhanit, syze dhe Orë, ari dhe bizhuteri argjendi, paketimit mjekësi, etj

Material Aplikuara
çeliku Stainless, ari dhe argjendi, aliazh e vështirë, krom plating, titan plating, materialet jo-metalike të tilla si qeramika, plastika, lëkure PVC, etj

Product Features
1, fuqi të ulët, Konsumi i energjisë është më pak se 500W
2, fleksibilitet të mirë, vëllim i vogël, lehtë për të kryer, programim kompjuteri, të lirë për të shënuar tekste të ndryshme grafike dhe informacione
3, përpunimit saktësi është e lartë dhe cilësia shënuar është në përputhje.
4, krejtësisht kondicionim, konsumit të ulët të energjisë
5, me kosto të ulët dhe me shpejtësi të lartë, me galvanometër, produktivitet të lartë.

aplikimi Trego

image3
image4
image5
image8
image9

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!